Kurumsal

 

EKONOMİK VE KALİTELİ TATİLİN ADRESİ TATİLBİZDE.COM

     

       Ülkemizde, toplumumuzun daha kaliteli ve daha ekonomik tatiller yapabilmesine katkıda bulunma misyonu ile faaliyet gösteren bir kurum olarak sizi şirketimiz hakkında bilgilendirmek isteriz.

 

        Misyonumuz;  2006 yılında kurulan TURSAB üyesi  LaBella Turizm bünyesinde Turizm sektörüne hizmet vermek için  yola çıkarak, bugün artık  gelişen dünyanın vazgeçilmezi olan İnternet üzerinden , web portalı çalışmasına başlamış bulunuyoruz.  2010 yılında . Acentamızın en önemli web portalı olan tatilbizde.com üzerinden, Turizm sektöründe 30 yıllık profesyonel geçmişi olan  tecrübeliler ve genç dinamizmin temsilcileri birlikte, bu kuruluşa imza atmışlar ve sektördeki deneyimlerini , enerjileriyle birleştirerek, güvenilirliklerini ve dürüstlüklerini ortaya koymuşlardır. Turizm Sektörünün önemli kilometre taşlarından biri haline gelmek hedefimizdir.

 

Bu sebeple , herşeyden önce müşteri mutluluğu ve memnuniyeti bizim vazgeçilmez hedefimizdir.

 

Tatilbizde.com, Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

 

 Ayrıca tüm bunların yanında yurt içi ve yurt dışı  profesyonel gezi organizasyonlarında ve özel talepler için müşterilerimize destek olup, yurtiçi Otel satışlarında hızla güven kazanmaktayız.  Tecrübeli ve dinamik kadromuzla hizmetindeyiz.

 

Tatilbizde.com olarak, Bankaların güvenini de yanımıza alarak, sanal pos çalışmalarımızı ve mail order sistemlerimizi hızla artttırmaktayız .(İş Bankası Sanal Pos, Yapı Kredi Bankası Mail Order sistemi web sitemizde faaliyettedir.)

 

Güvenilirliğimizi devam ettirmek üzere , girişten 72 saat önce iptal etmek kaydıyla , hiçbir bedel ödemeden yaptığınız rezervasyonunuzu iptal edebilir ve tüm ödemelerinizi eksiksiz geri alabilirsiniz. Bu bizim size sözümüzdür.

 

Tatilbizde.com’daki Otel kategorileri, yıldız sayıları ve otel bilgileri Acentamızın değerlendirmesi olup tavsiye ötesine geçmemektedir.www.tatilbizde.com sayfasında yer alan tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Zaman içinde sürekli olarak yenilemeler ve kampanyalar yapılmaktadır. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından dolayı www.tatilbizde.com sorumlu tutulamaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları bilgisi T.C. Turizm Bakanlığı değerlendirmesi değildir. Erken Rezervasyon 2012 otelleri ve Balayı Erken Rezervasyon Otelleri ve Ucuz,ekonomik yaz tatili ile ilgili Tüm Bilgileri www.tatilbizde.com  Sitemizde bulabilirsiniz..

 

        Tatilbizde.com, mutlu bir aile olarak Turizm sektöründe faaliyettte bulunurken, kendisi gibi  mutlu tatilciler ailesi yaratmayı hedeflemektedir. Kendi hayat tarzına uygun, ailesiyle  özel koşullarda tatil yapmak isteyenlerden, butik otelcilikten, sahil turizminden, kaplıca turizmine ve kültür turlarına kadar farklı pek çok seçeneği bir arada sunuyor.

 

       Turizm alanında 30 yılı aşkın Otelcilik  tecrübesine sahip bir Otel Yöneticisi ve Dinamizmin temsilcisi bir Genç Girişimci  tarafından İzmir ‘de kurulan www.tatilbizde.com  , sizlere sunduğu, en ucuz, en ekonomik, en kaliteli ve  bol  çeşitli ürünlerle  sektörde ses getirmektedir.

 

Artık bugün sizde, www.tatilbizde.com’u  tıklayarak, gönül rahatlığıyla Tatil Otelinizi seçebilir, ödemelerinizi güvenle yapabilir ve mutlu tatil anlayışımızın bir parçası olabilirsiniz.